Çatı Yalıtımı
Su Yalıtımı ile birlikte Isı Yalıtımı yapan Nano Teknoloji Ürün


Çatı,Teras ve Su yalıtımı gerektiren yerler için üretilen ürünümüzdür.

Bir Fırça dokunuşu ile 2 seçenek bir arada. “Su izolasyonu + Isı izolasyonu” olarak mevcut teraslara, çatılara ve çatı arasına boya gibi sürülerek uygulanır. Çatlama, kırılma, dökülme yapmaz.

Yağmur, kar ve her türlü hava şartlarından yıllarca etkilenmez, yazın klimalı gibi serin kışın sıcak olsun. Çok çeşitli renk seçeneği elde edilir. Çatı kaplaması ne olursa olsun beton, seramik, cam, polikarbonat, saç, ahşap, şıngıl, (şıngıl renginde) zift, membran, arduazlı (Kumlu) membran, kireç veya başka bir kaplama fark etmez, ekstra iş ve masraf çıkarmadan mevcut kaplama sökülmeden üzerine kaplanır. UV dayanımı çok yüksektir, üzerinde gezilebilir. Yeni yapılacak veya eski çatılarda, süs havuzu, yapay göl ve göletlerde, su kanal ve kanaletlerinde, insan ve canlıya zararı olmayan su yalıtımında, korozyon, pas ve çürümeye karşı yalıtımda kullanılır. Uzun yıllar su ve ısı izolasyonu sorunu kalmaz.

Ürünlerimiz sürme esaslıdır dolayısıyla, Ek yeri olmayan yekpare kaplanan, uzun ömürlü, ekonomik ve performanslı ürünlerdir.


Kullanım alanları


Su yalıtımı olarak, Evlerde, Apartmanlarda, Villalarda, Pergule kaplamalarında, Saç ve metal çatılarda, Teraslarda, Beton yüzeylerde, Çiftliklerde, İşyerlerinde, Hastanelerde, Atölyelerde, bodrum ve Depolarda, temellerde, Hayvan barınaklarında, Okullarda, Fabrikalarda, Alışveriş Merkezlerinde, Otellerde, Turizm Tesislerinde, Spor Tesislerinde, Araçlarda, Frigofirig araçlarda, Konteynırlarda, Karavanlarda, Güvenlik Noktalarında, Gemilerde, Yatlarda, Deniz araçlarında ve her türlü ortam ve mekanda kullanılır.

TANIM : Çatılarda Hy-Tech Roof Guard uygulayın %30'a varan ısı izolasyonu sağlayın. %700-800 es...